Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Poszukiwane... „Drzewo Łomży”

Najważniejsze, najciekawsze, najbardziej lubiane i cenione... drzewo w Łomży jest poszukiwane. Konkurs w związku z tegorocznym Światowym Dniem Drzewa organizuje Technikum Ochrony Środowiska przy Zespole Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży.

- Nie szukamy drzew najstarszych, najwyższych, najgrubszych, najpiękniejszych, ani najrzadszych - mówi Wojciech Mioduszewski, dyrektor ZSDiG. - Szukamy drzewa najbardziej kochanego, drzewa z opowieścią, drzewa, które pobudza wyobraźnię i jednoczy ludzi – tłumaczy dyrektor.
W konkursie może wziąć udział każdy zainteresowany. Wystarczy tylko do 22 października 2010 roku przesłać pocztą, dostarczyć osobiście lub e-mailem zgłoszenia do Szkoły Drzewnej, zawierające zdjęcie i opis drzewa. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury 26 października wybierze 10 drzew do finału.
Wszystkie finałowe drzewa zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły oraz na wystawie w budynku ZSDiG, zaś w dniach od 28 października do 12 listopada br. odbędzie się publiczne głosowanie na „Drzewo Łomży”. Laureat konkursu zostanie zgłoszony do ogólnokrajowego  konkursu „Drzewo Roku”.

Adres do zgłaszania drzew:
Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5, tel (86) 2150342 wew. 24
e-mail: zsdig_lomza@onet.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę