Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dzień św. Franciszka w łomżyńskiej "Wecie"

Była dobra zabawa, ale też zbiórka dla potrzebujących. Łomżyńska "Weta" po raz kolejny obchodziła dziś święto szkoły. Przedszkolaki przyniosły karmę dla psów, uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół - efekty własnych zbiórek, gospodarze przygotowali kulinaria i liczne atrakcje. Bohaterami dnia Świętego Franciszka byli "bracia mniejsi" czyli zwierzęta - od psów i kotów, aż po pająki, węże i jaszczurki.

"Myślę, że ta impreza ma przede wszystkim walor wychowawczy - nie na zasadzie wykładów i przemówień, ale obcowania ze zwierzętami, które w przyszłości będą pacjentami moich uczniów" - mówi dyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych w Łomży, Albina Galik- Chojak.

Na szkolnym podwórku można było m.in. zobaczyć, jak tresuje się psy policyjne i cywilne. Młodzi jeźdźcy dali pokaz swoich umiejętności, a weterynarze udzielali darmowych porad. Podczas festynu "Pupile Wety" tradycyjnie zbierano także pieniądze. Tym razem wszystkie wpłaty oraz wpływy z loterii i przygotowanych kulinariów przeznaczone będą na pomoc dla powodzian.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę