Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pożar w Samborach

Niemal 20 strażaków z trzech jednostek straży pożarnej ochotniczych i jednej zawodowej walczyło nocą z pożarem który wybuchł w budynku garażowo- gospodarczym w Samborach pod Wizną. Strażaków na miejsce wezwano tuż przed północą. Ogień obejmował już dach budynku.

Jak informuje dyżurny  KM PSP w Łomży na miejsce pożaru zostały wysłane najbliższe jednostki ochotniczej straży pożarnej z Wizny i Bożejewa, oraz jednostka ratowniczo-gaśnicza PSP z Łomży. Straty spowodowane pożarem wstępnie oszacowano na ok. 20 tys zł. Spłonął dach budynku i drobne sprzęty znajdujące się w garażu. Ustaleniem przyczyny wybuchu pożaru zajmują się policjanci, ale strażacy podają, że najprawdopodobniej w budynku doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę