Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pościg za złodziejem. Jechał „zygzakiem” ponad 200 km/h

Główne zdjęcie
fot.podlaska.policja.gov.pl

Prawdziwy rajd na krajowej „ósemce” urządzili 32-letni Litwin i ścigający go zambrowscy policjanci. Niemal 10 km wyścig zakończył się zatrzymaniem uciekiniera. Okazało się że passat którym uciekał Litwin był skradziony w Niemczech.


Pościg za złodziejem.

www.podlaska.policja.gov.plJak informują policjanci wczoraj około południa funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego w Zambrowie zatrzymali w okolicach miejscowości Ostróżne volkswagena, który przekroczył dopuszczalną prędkość. Gdy policjanci chcieli wylegitymować kierowcę, ten nagle ruszył i odjechał z miejsca kontroli. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli za nim pościg. Mężczyzna w passacie nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie i lekceważąc znaki drogowe i obowiązujące przepisy uciekał dalej. Jadąc z prędkością momentami przekraczającą 200 km/h niebezpiecznie wyprzedzał kolejne pojazdy, nie zwracając uwagi na innych uczestników ruchu. Po blisko 10 kilometrowym pościgu mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że volkswagen był skradziony na terenie Niemiec. Natomiast tablice rejestracyjne pochodziły z kradzieży od innego auta na Litwie. Passat został zabezpieczony na policyjnym parkingu, a 32-letni obywatel Litwy trafił do aresztu. Zambrowscy funkcjonariusze ustalają teraz jego udział w kradzieży pojazdu. Dodatkowo mężczyzna odpowie, także za szereg wykroczeń, które popełnił podczas ucieczki.


200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę