Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

„Młodzi gniewni”

Dwóch 14-latków i jeden 15-latek przez cały ubiegły rok szkolny napadało w Łomży na rówieśników i młodszych kolegów. Teraz cała trójka została ujęta przez policję. Nastolatkowie przyznali się do popełnienia w sumie 41 czynów karalnych.

- Napastnicy stosując groźby, wymuszenia i wymuszenia rozbójnicze zabierali ofiarom zazwyczaj niewielkie sumy pieniędzy – po kilka złotych, chipsy, czy napoje – mówi Izabela Białomyzy z KMP w Łomży. - Grupa działała od września ubiegłego roku do czerwca tego roku. Na razie mamy trzech poszkodowanych. To dwóch 10-latków i jeden 15-latek, ale policjanci którzy wyjaśniają tę sprawę ustalają czy były także inne osoby pokrzywdzone. 

Policjanci nie chcą podawać z jakiej szkoły byli napastnicy, ani osoby pokrzywdzone. Apelują natomiast do rodziców aby jak najczęściej rozmawiali ze swoimi dziećmi o tym co dzieje się w szkole i o wszystkich niepokojących sprawach informowali funkcjonariuszy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę