Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zawaliła się ściana domu...

41-letni mężczyzna został ranny, gdy w Łomży zawaliła się ściana rozbieranego budynku. Do wypadku doszło ok. godz. 10. przy ul. Krzywe Koło. Mężczyzna pracował przy rozbiórce budynku i spadł z wysokości ok. 10 metrów razem z przewracającą się ścianą, na znajdująca się w pobliżu domu pryzmę gruzu.

Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, w chwili wypadku w budynku pracowało dwóch mężczyzn. 41-latek, który spadł z wysokości został przewieziony do szpitala. Na razie nie wiadomo jaki jest stan jego zdrowia.
Na miejscu pracują służby, które ustalają okoliczności wypadku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę