Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Mlekpol, przed OSM Piątnica i OSM Sierpc

To trójka najlepszych mleczarni w Polsce w przeprowadzonym po raz czwarty Rankingu Spółdzielni Mleczarskich. Autorem rankingu, który rozstrzygnięto podczas odbywającego się w Augustowie VIII Forum Spółdzielni Mleczarskich, jest dr hab Michał Pietrzak ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Ranking opracowano na podstawie danych z 26 polskich spółdzielni mleczarskich. Uwzględniono w nim 23 mierniki pogrupowane w 5 perspektyw modelu oceny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę