Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Dzieci posprzątały miasto...

Ponad 2100 osób, przede wszystkim uczniów łomżyńskich szkół, ale również przedszkolaków i harcerzy, wzięło udział w tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata” w Łomży. Porządkowane były m.in. tereny przy rzece Narew, parki oraz tereny w pobliży placówek oświatowych. Efekty widać... - MPGKiM na wysypisko wywiozło około 7 ton zebranych śmieci – podaje Łukasz Czech z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Łomży.

Pierwsi sprzątający pojawili się już w czwartek 16 września, a akacja prowadzona była przez wszystkie kolejne dni do poniedziałku 20 września. Koordynujący ją na terenie Łomży pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego wydali 3000 worków foliowych i rękawic lateksowych – podaje Łukasz Czech. - Do tego należy dodać 2 tony elektrośmieci, oddanych w ciągu dwóch dni przez mieszkańców Łomży do specjalnego samochodu, ustawionego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w kilku częściach naszego miasta.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę