Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nastoletni hodowca „trawki”

Główne zdjęcie
Krzaczek konopi indyjskich wyhodowany przez nastolatka z gminy Rajgród (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Kilkanaście pokaźnych sadzonek konopi indyjskich odnaleźli policjanci w przydomowym ogródku w gminie Rajgród. Hodowca okazał się 15-latek. W jego miejscu zamieszkania znaleziono też znaczną ilość już ususzonej marihuany. Nastoletni hodowca wpadł nieco przez przypadek... Policjanci przyjechali do 13-latka, bo z informacji jaką mieli wynikało, że prawdopodobnie posiada narkotyki.

Informacja ta potwierdziła się. 13-latek miał przy sobie ponad jeden gram marihuany. Po jego zatrzymaniu mundurowi ustalili, że inny mieszkaniec gminy Rajgród także może posiadać narkotyki. To co znaleźli przeszło ich oczekiwania. Policjanci w miejscu zamieszkania 15-latka znaleźli prawie 22 gramy marihuany, a w przydomowym ogródku zabezpieczyli 12 sadzonek konopi indyjskich. Teraz sprawą młodzieńców zajmie się sąd rodzinny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę