Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Do aresztu za papierosy

Dwóch mieszkańców Łomży, którzy mieli ponad 4,.5 tys paczek papierosów bez znaków akcyzy, zatrzymali policjanci. 38 i 40-latkowi grozi kara grzywny oraz do 2 lat pozbawienia wolności. Jak podają policjanci łączne straty, na jakie narazili oni skarb państwa, wynoszą ponad 60 tys. złotych.

W sobotę rano w Łomży, policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali dwóch mieszkańców miasta, którzy w przy sobie i w pomieszczeniach budynków mieszkalnych mieli nielegalne papierosy. Po przeliczeniu okazało się, że funkcjonariusze zabezpieczyli 4556 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Zatrzymani mężczyźni w wieku 38 i 40 latek trafili do policyjnego aresztu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę