Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Maluch kontra traktor...

Cztery starsze osoby zostały ranne w zderzeniu malucha z ciągnikiem rolniczym. Wypadek wydarzył się wczoraj po południu na lokalnej drodze w okolicach Kolna.

Jadąca  fiatem 126p gruntową drogą w kierunku wsi Popiołki 69-letnia kobieta usiłowała wyprzedzić jadący przed nią ciągnik rolniczy z przyczepą. Kobieta manewr rozpoczęła, gdy kierowca ciągnika rozpoczął manewr skręcania w lewo. W efekcie maluch uderzył w bok ciągnika. W wypadku obrażeń doznała kierująca samochodem i jej trójka pasażerów. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala w Kolnie. Jak podaje policja  poszkodowani mieli od 63 do 75 lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę