Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zaginął Marcin Zięba

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Zambrowscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 28-letniego mieszkańca Rutki Kossaki. Mężczyzna 12 września 2010 roku około godziny 16.00 wyjechał własnym volkswagenem vento koloru czerwonego od swojej siostry z miejscowości Pęsy Lipno gmina Rutki Kossaki i do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 174 cm, waga około 80 kg, średniej budowa ciała, włosy koloru ciemny blond krótkie, oczy jasne - niebieskie Ubrany był: w pomarańczową bawełnianą koszulkę, szarą bluzę z kapturem, granatowe jeansowe spodnie oraz sportowe buty. Posiadał ze sobą dokumenty tożsamości.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie pod numerem telefonu 86 276 33 33 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997 lub 112. źródło – oficer prasowy KPP w Zambrowie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę