Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nagrody...

Niemal równe 200 tysięcy złotych nagród wypłacił w tym roku prezydent Łomży urzędnikom z ratusza. Wśród niemal 200 nagrodzonych byli także dwaj zastępcy prezydenta. Jak podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza oni otrzymali ponad dwa razy wyższe nagrody wyniosła średnia w urzędzie.

Prezydent nagrody urzędnikom ratusza wypłacił w maju. Okazją była obchodzona w tym roku 219. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
-  Otrzymało je 199 osób na łączna kwotę 199.600 zł brutto – podaje Łukasz Czech.
Wychodzi więc, że nagrodzeni przez prezydenta urzędnicy dostali średnio po 1003 zł. Średnio nie oznacza jednak po równo. Byli tacy co dostali znacznie mniej, ale i tacy, którzy dostali znacznie więcej. Tradycyjnie w tej drugiej grupie są zastępcy prezydenta miasta Marcin Sroczyński i Krzysztof Choiński.
-  Średnia wysokość nagród dla zastępców Prezydenta wyniosła 2200 zł brutto – podaje Czech.

Dodajmy, że tradycyjnie nagrody w ratuszu wypłacane są dwa razy do roku - wiosną w związku ze świętem 3 Maja i jesienią z okazji obchodzonej w listopadzie rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę