czwartek, 19 października 2017 napisz DONOS@

Nie zmarnuj potencjału – bądź Aktywną Mamą

Centrum Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. w partnerstwie z Laboratorium Sukcesu rozpoczęło rekrutację w powiecie Łomżyńskim, do projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Aktywna mama na Podlasiu.

 

Aktywna mama na Podlasiu to projekt szkoleniowo-doradczy, który ma na celu pomóc niepracującym mamom dzieci do 7 roku życia, m.in. z powiatu łomżyńskiego, powrócić na rynek pracy.

Zajęcia dla aktywnych mam przewidują doradztwo indywidualne (spotkanie z doradcą zawodowym, psychologiem i stylistą/wizażystą) oraz doradztwo grupowe, które mają na celu przygotowanie do powrotu na rynek pracy. Panie na zajęciach dowiedzą się jak przygotować dokumenty aplikacyjne, jak zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej i jak radzić sobie ze stresem. Dodatkowo przewidziano zajęcia wyjazdowe, które nie tylko pozwolą na zwiększenie poczucia własnej wartości ale także nauczą w jaki sposób aktywnie spędzać czas z dzieckiem oraz godzić rolę matki i pracownika.

W projekcie przewidziano również szkolenia z języka angielskiego, sprzedaży i obsługi kasy fiskalnej co pozwoli na uaktualnienie lub podniesienie dotychczas zdobytych kwalifikacji podczas zajęć z doświadczonymi trenerami.

Panie, które wezmą udział w projekcie (147 godzin) będą otrzymywać w czasie jego trwania dodatek szkoleniowy.

Wszystkie zainteresowane projektem mamy dziecka do 7 roku życia, mieszkające w powiecie łomżyńskim (poza miastem Łomża),które planują powrót do pracy zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 15 września (środa) o godz. 16:30, w Hotelu Baranowski (ul. Stawiskowska 22, Piątnica).

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.aktywnamamanapodlasiu.pl lub pod numerem telefonu 85 874 43 36.

 

170919012406.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0