Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Nie zmarnuj potencjału – bądź Aktywną Mamą

Centrum Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. w partnerstwie z Laboratorium Sukcesu rozpoczęło rekrutację w powiecie Łomżyńskim, do projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Aktywna mama na Podlasiu.

 

Aktywna mama na Podlasiu to projekt szkoleniowo-doradczy, który ma na celu pomóc niepracującym mamom dzieci do 7 roku życia, m.in. z powiatu łomżyńskiego, powrócić na rynek pracy.

Zajęcia dla aktywnych mam przewidują doradztwo indywidualne (spotkanie z doradcą zawodowym, psychologiem i stylistą/wizażystą) oraz doradztwo grupowe, które mają na celu przygotowanie do powrotu na rynek pracy. Panie na zajęciach dowiedzą się jak przygotować dokumenty aplikacyjne, jak zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej i jak radzić sobie ze stresem. Dodatkowo przewidziano zajęcia wyjazdowe, które nie tylko pozwolą na zwiększenie poczucia własnej wartości ale także nauczą w jaki sposób aktywnie spędzać czas z dzieckiem oraz godzić rolę matki i pracownika.

W projekcie przewidziano również szkolenia z języka angielskiego, sprzedaży i obsługi kasy fiskalnej co pozwoli na uaktualnienie lub podniesienie dotychczas zdobytych kwalifikacji podczas zajęć z doświadczonymi trenerami.

Panie, które wezmą udział w projekcie (147 godzin) będą otrzymywać w czasie jego trwania dodatek szkoleniowy.

Wszystkie zainteresowane projektem mamy dziecka do 7 roku życia, mieszkające w powiecie łomżyńskim (poza miastem Łomża),które planują powrót do pracy zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 15 września (środa) o godz. 16:30, w Hotelu Baranowski (ul. Stawiskowska 22, Piątnica).

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.aktywnamamanapodlasiu.pl lub pod numerem telefonu 85 874 43 36.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę