Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Prawie najbezpieczniejsze gospodarstwo w kraju

Małgorzata i Jacek Chylińscy ze wsi Mrówki w gminie Wizna zajęli drugie miejsce w etapie centralnym Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Wcześniej gospodarze ci wygrali jego etap wojewódzki, którego celem jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

Organizatorami konkursu, który przeprowadzono już po raz ósmy, są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencja Nieruchomości Rolnych, Państwowa Inspekcja Pracy, a także instytucje i organizacje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych. Uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji konkursu odbędzie się 25 września 2010 r. podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW 2010 w Bednarach koło Poznania.

Warto przypomnieć, że przed trzema laty najbezpieczniejszym gospodarstwem w kraju zostało gospodarstwo państwa Klimaszewskich z miejscowości Klimasze w powiecie zambrowskim.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę