Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyński sąd chce tymczasowego aresztowania znanego inwestora giełdowego

II Wydział Karny Sądu Rejonowego w Łomży orzekł o tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące i wydał list gończy za Hubertem G., znanym inwestorem giełdowym. Jak wyjaśnia sędzia Mariusz Dmochowski, Prezes Sądu Rejonowego w Łomży, dzisiejsza decyzja sądu spowodowana jest utrudnianiem postępowania. Hubert G., który oskarżony jest o posługiwanie się sfałszowanymi dokumentami, nie stawiał się na kolejne rozprawy.

Sędzia Mariusz Dmochowski wyjaśnia, że akt oskarżenia w sądzie został złożony nie przez prokuraturę, ale przez pokrzywdzonego. To tzw. akt oskarżenie subsydiarny. Prawo umożliwia wniesienie takiego aktu przez pokrzywdzonego w sprawach ściganych z oskarżenia publicznego w sytuacji, gdy uczynienia tego odmawia prokurator.  

Hubert G. kojarzony jest m.in. ze spółką MIDSTON DEVELOPMENT LIMITED głównego udziałowca łomżyńskiego Pepees-u, przy czym sprawa prowadzona przed łomżyńskim sądem tej spółki nie dotyczy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę