Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Potrącony przy szkole

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

10-latek idący do szkoły został potrącony przez samochód. Do wypadku doszło w piątek rano w Wysokiem Mazowieckiem. Chłopiec z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Jak informuje policja do zdarzenia doszło w rejonie Szkoły Podstawowej przy ulicy Jagiellońskiej. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 38-letnia kobieta kierująca Daewoo Tico zbliżając się do przejścia dla pieszych nie zachowała należytej ostrożności i potrąciła przechodzącego po pasach 10-letniego chłopca.
Policja podaje, że badanie alkomatem wykazało, że kierująca tico była trzeźwa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę