Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Mur cmentarza przygniótł mężczyznę

Do nietypowego wypadku doszło wczoraj w Łomży. Mężczyzna został przygnieciony przez przewracający się mur starego cmentarza. Mężczyzna pracował przy kopaniu dołu pod fundamenty bezpośrednio w sąsiedztwie południowego muru. Najprawdopodobniej niewłaściwie wykonano zabezpieczenia i mur przewrócił się na długości kilkunastu metrów przygniatając w wykopie mężczyznę. Z urazami nogi i biodra został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło kilka minut po godz. 11. Runął mur starego cmentarza przy ulicy Mikołaja Kopernika, przy czym przewrócony fragment znajduje się od strony ul Sikorskiego. To właśnie na terenie jednej z posesji sąsiadujących z cmentarzem od południowej strony były prowadzone prace ziemne. Ratowników na miejsce wypadku wezwał przypadkowy przechodzeń, który widział zdarzenie. Przyjechali strażacy, policjanci, karetka pogotowia i inspektorzy nadzoru budowlanego. Rannego mężczyznę wyciągnięto spod gruzu i przewieziono do szpital. 
Jak informują strażacy wykop w którym pracował mężczyzna miał ok. 100-120 cm głębokości, a cmentarny mur runął na długości około 12-15 metrów.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę