Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowe miejsca pracy powstaną w Zambrowie

Kilkadziesiąt osób znajdzie pracę w firmie, która rozpocznie działalność na terenach inwestycyjnych w Zambrowie. Warszawska firma z branży farmaceutycznej chce wybudować tam zakład produkcyjny. "Firma kupiła już 2,5 h terenu" - informuje burmistrz Zambrowa Kazimierz Dąbrowski. "Teraz przygotowuje wymagane dokumenty" - dodaje.

Inwestor złożył wniosek o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego województwa podlaskiego. Negocjacje z miastem prowadzi już kolejna firma - Polski Asfalt. Ta firma chce wydzierżawić ziemię od miasta i rozpocząć w Zambrowie produkcję.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę