Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pościg na 61. za pijanym Litwinem

Ponad 1.3 promila alkoholu w organizmie miał 20 –letni Litwin, który w sobotę po południu uciekał audi policjantom z Rajgrodu. Po zatrzymani uciekiniera okazało się, że prowadził auto skradzione w Niemczech.

W sobotę wczesnym popołudniem w Rajgrodzie patrol miejscowych policjantów postanowił zatrzymać do kontroli drogowej audi. Jego kierowca zlekceważył sygnały funkcjonariuszy nakazujące mu zatrzymanie się. Gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Mundurowi natychmiast ruszyli za nim. Po krótkim pościgu zatrzymali uciekiniera. Okazało się, że był to pijany, 20-letni obywatel Litwy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że pojazd którym podróżował 20-latek został wczoraj skradziony na terenie Niemiec. Również tablice rejestracyjne zamontowane w pojeździe, pochodziły z kradzieży na terenie województwa lubuskiego.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę