Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Napad w Szczuczynie

Trzech zamaskowanych sprawców nocą wtargnęło do jednego z domów w Szczuczynie. Groźbami i biciem zmusili domowników do wskazania miejsca przechowywania pieniędzy. Sprawcy ukradli pieniądze laptopa oraz biżuterię i uciekli.

Do zdarzenia doszło minionej nocy w domu przy ul. Jagiellonki w Szczuczynie. Domownicy 50-letni mężczyzna i 48-letnia kobieta trafili do szpitala dopiero kilka godzin po ucieczce napastników, ponieważ ci pozostawili ich związanych. Kobietę i mężczyznę znalazł syn.
Policjanci zgłoszenie o napadzie odebrali tuż przed godziną 3:00 w nocy. Teraz to policjanci w Grajewie szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia i poszukują sprawców rozboju.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę