Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Obwodnica Zambrowa wychodzi z ziemi

Główne zdjęcie
Jeden z obiektów inżynieryjnych w ramach obwodnicy Zambrowa

Po dziewięciu miesiącach od chwili rozpoczęcia budowy, widać już zarys przyszłej obwodnicy Zambrowa. - Finansowe zaawansowanie prac sięga w tej chwili 15-16 procent – informuje GDDKiA. - Do połowu sierpnia wykonanych zostało m.in.: 35 procent wykopów w gruntach, na dziewięciu (z 15 zaplanowanych) obiektach mostowych wbite zostały pale żelbetowe, zbrojenia zaawansowane są na poziomie od 19 do 62 procent, rozpoczęto też betonowanie elementów konstrukcji.

Obwodnica Zambrowa jest częścią drogi ekspresowej S8. Na długości 11 kilometrów, będzie miała dwie jezdnie po dwa pasy ruchu w każda stronę. Powstanie na niej 15 mostów i wiaduktów. Kontrakt opiewa na 325,6 mln. zł i zgodnie z nim wszystko ma być gotowe najpóźniej wiosną 2012.
Przebieg prac przy budowie obwodnicy Zambrowa można śledzić w internecie: www.obwodnica-zambrowa.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę