Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pół kilometra schetynówki...

Nieco ponad pół kilometra długości ma nowa ulica Łąkowa w Łomży. Zamiast błotnistej drogi teraz jest asfaltowy dywanik. Budowa drogi wraz z chodnikami kanalizacją była możliwa dzięki wsparci z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Przebudowa ulicy Łąkowej kosztowała niecałe 1,6 mln zł i w połowie została dofinansowana z programu który przed dwoma laty wcielił w życie ówczesny minister MSWiA Grzegorz Schetyna.

Łącząca ulice Nowogrodzką i Nadnarwiańską ulica Łąkowa na długości 550-metrów ma nie tylko szeroki na 6 metrów dywanik asfaltowy, ale zyskała również wykonane z kostki polbruk nowe chodniki i zjazdy na posesje. W ramach prowadzonych prac wykonano również szereg innych prac m.in. kanalizację deszczową, wymienione zostały słupy energetyczne i wybudowano oświetlenie na odcinku pomiędzy ulicami Zakątek i Stawową.

To już druga łomżyńska „schetynówka” oddana do użytku, a będzie jeszcze trzecia. W ubiegłym roku w ramach programu  wyremontowana została Grobla Jednaczewska, a w tej chwili trwa przebudowa ulicy Mała Kraska.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę