Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Aleja Legionów otwarta!... ale kierowcy uważajcie

Główne zdjęcie
Aleja Legionów
29.10.2004 godz. 14.20

Aleja Legionów otwarta! – ogłosił ratusz, ale... kierowcy powinni uważać na zalegające na jezdni kostki betonowe i piach – ostrzega policja. W czwartek po południu przywrócono ruch na całej długości Aleje Legionów w Łomży. Ta jedna z głównych ulic miasta była zamknięta przez ostatnie kilka tygodni w związku z prowadzonym remontem jej nawierzchni. Okazuje się jednak, że ulicę otwarto, ale na jej nawierzchni w kilku miejscach pozostawiono płyty chodnikowe i ziemię które skutecznie utrudniają jazdę.

Aleja Legionów<br>
29.10.2004 godz. 14.20
Aleja Legionów
29.10.2004 godz. 14.20
W ratuszu podkreślają, że dopuszczenie Alei Legionów do ruchu tym razem, wyjątkowo, nie wiązało się z zakończeniem prac remontowych, a policjanci łapią się za głowę. Naczelnik wydziału ruchu drogowego łomżyńskiej policji podinspektor Piotr Jarominiak twierdzi, że przeszkody na jedni stanowią istotne zagrożenie do ruchu na tej ulicy. Dodaje też że zabezpieczenie pozostawionych tu płyt chodnikowych tylko i wyłącznie zaporami nie jest najszczęśliwszym pomysłem.
Tym bardziej, że rozpoczął się już przedświąteczny ruch, a odcinek Alei Legionów który był remontowany znajduje się bardzo blisko łomżyńskiego cmentarza i tradycyjnie ruch na tej ulicy przez najbliższe kilka dni będzie bardzo duży.

Kierowcy powinni także uważać na pieszych którzy ze względu na nieistnienie chodników mogą od czasu do czasu pojawiać się na tej drodze.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę