Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Tragiczne skutki wypadku pod Czerwonym Borem

73-letni mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń jakie odniósł w wypadku do którego doszło rano w okolicach Czerwonego Boru. W zderzeniu seata toledo z osobowym renaultem ucierpiały cztery osoby, w tym 13-letnie dziecko.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około 7.40. Jak relacjonuje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, samochód osobowy marki renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu  jadącemu drogą krajową nr 63, od strony Łomży w kierunku Zambrowa, seatowi toledo. Rozpędzone toledo z dużą siłą uderzyło w lewy bok renaulta, który właśnie wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. 
Do szpitala trafiły cztery osoby jadące samochodami. Niestety 73-letni kierowca renaulta, mieszkaniec jednej z okolicznych wsi, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W wypadku ucierpieli także 27-letni kierowca seata, który doznał stłuczenia klatki piersiowej i obrażeń głowy, oraz 66-letnia kobieta i 13-letni chłopak pasażerowie renaulta. Kobieta ma obrażenia głowy, chłopak uraz miednicy. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę