poniedziałek, 20 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Tragiczne skutki wypadku pod Czerwonym Borem

73-letni mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń jakie odniósł w wypadku do którego doszło rano w okolicach Czerwonego Boru. W zderzeniu seata toledo z osobowym renaultem ucierpiały cztery osoby, w tym 13-letnie dziecko.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około 7.40. Jak relacjonuje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, samochód osobowy marki renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu  jadącemu drogą krajową nr 63, od strony Łomży w kierunku Zambrowa, seatowi toledo. Rozpędzone toledo z dużą siłą uderzyło w lewy bok renaulta, który właśnie wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. 
Do szpitala trafiły cztery osoby jadące samochodami. Niestety 73-letni kierowca renaulta, mieszkaniec jednej z okolicznych wsi, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W wypadku ucierpieli także 27-letni kierowca seata, który doznał stłuczenia klatki piersiowej i obrażeń głowy, oraz 66-letnia kobieta i 13-letni chłopak pasażerowie renaulta. Kobieta ma obrażenia głowy, chłopak uraz miednicy. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0