Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sołtys zmienił zdanie - mieszkańcy zmienili sołtysa

Wziął udział w zbiórce pieniędzy, a później wezwał policję bo uznał, że jest nielegalna. Niezdecydowany sołtys wsi Grochy Łętownica w gminie Zambrów został odwołany.

Były już sołtys, Andrzej Gardocki zakwestionował legalność zbiórki prowadzonej w kilku wsiach na rzecz rodziny, którym spaliło się gospodarstwo. Jego decyzja zdenerwowała sąsiadów, którzy zaczęli zbierać podpisy pod wnioskiem o jego odwołanie. Po decyzji mieszkańców sołtys postanowił sam podać się do dymisji.

W środę (18.08) Andrzej Gardocki przestał sprawować swoją funkcję, a nowym sołtysem wsi Grochy Łętownica został Zbigniew Zalewski. Mieszkańcy nie kryją zadowolenia z obrotu sprawy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę