Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Utopił się na obozie sportowym

Augustowska prokuratura wszczęła śledztwo z sprawie śmierci zawodnika LKS Narew Kurpiewski Łomża. 15-latek z Jedwabnego uczestnicząc w obozie sportowym w Augustowie topił się w jeziorze Necko. Nastolatek został wyciągnięty z wody przez opiekunów i po reanimacji udało im się przywrócić mu tętno. Niestety po przewiezieniu do szpitala lekkoatleta zmarł.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek. Grupa około 20 chłopców zawodników z klubu ŁKS Narew Kurpiewski Łomża wieczorem kąpała się w jeziorze Necko. Nagle jeden z podopiecznych zaczął się topić; nieprzytomny został wyłowiony przez opiekunów.
Policjanci z Augustowa podają, że choć do wypadku doszło w miejscu gdzie jest strzeżone kąpielisko, to w momencie kąpieli młodzieży plaża nie była już strzeżona. Ratownicy pracują tu do godz. 17.00, a do wypadku doszło później.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę