Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Paliły się śmieci - straty 7 tys zł

Pożar śmieci czasami może być kosztowny. Na własnej skórze przekonał się o tym właściciel jednej z łomżyńskich firm, której siedziba znajduje się przy ul. Wojska Polskiego. Wczoraj zapaliły się śmieci zgromadzone na tyłach budynku w którym mieści się siedziba firmy. Wezwani na miejsce strażacy pożar szybko ugasili, ale wówczas okazało się że straty są znaczne.

W pobliżu palących się śmieci stał samochód dostawczy, i na skutek wysokiej temperatury zniszczeniu uległa powłoka lakierowa na karoserii. Poza tym znacznie uszkodzona została także elewacja budynku, który był ocieplony styropianem, który przy wysokiej temperaturze, jaką powodowały płonące śmieci ułożone tuż obok, stopił się. Strażacy podają, że w sumie straty te wstępnie oszacowano aż na 7 tysięcy złotych, co zważywszy, że spaliły się śmieci, jest kwotą bardzo wysoką.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę