Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

P.o. sekretarza miasta

Kazimierz Prószyński, kierownik wydziału organizacji i obsługi Urzędu Miejskiego w Łomży pełni obowiązki sekretarza miasta Łomża. Funkcję tę powierzył mu bezterminowo prezydent Jerzy Brzeziński.

Kazimierz Prószyński zastąpił Jana Zawistowskiego, wieloletniego sekretarza miasta Łomża, który podczas ostatniej sesji Rady Miasta podziękował radnym za dotychczasową współprace i pożegnał się. 
Sekretarz to w Polsce najwyższy rangą urzędnik samorządowy. Kieruje urzędem głównie w zakresie spraw administracyjnych i prawnych i podlega bezpośrednio szefowi samorządu. Do 31 grudnia 2008 r. sekretarze byli powoływani na stanowisko przez radę miasta, a teraz są zatrudniani na podstawie umowy o pracę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę