Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Kieszonkowcy w akcji

Policjanci po raz kolejny ostrzegają przed kieszonkowcami którzy działają w autobusach komunikacji miejskiej. Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży tylko w piątek, ich ofiarami stały się dwie kobiety. Obie straciły portfele z całą zawartością.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na przystanku autobusowym przy Al. Legionów na wysokości szkoły drzewnej. Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę podczas wsiadania do autobusu
dokonał kradzieży portfela z torebki damskiej. Kolejna kradzież zdarzyła się już w autobusie komunikacji miejskiej linii nr 10. Tak jak poprzednim razem sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonał kradzieży portfela z torebki damskiej. W skradzionych portfelach były pieniądze, ale także dokumenty i karty bankomatowe.

Policjanci przypominają, że można ustrzec się przed kieszonkowcami, albo ograniczyć do minimum straty przez nich wyrządzone. Radzą aby torebkę trzymać zawszę przed sobą, pieniądz mieć porozkładane na mniejsze kwoty w kilku miejscach, nie tylko w portfelu i przede wszystkim nie demonstrować zawartości portfela.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę