czwartek, 23 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Kieszonkowcy w akcji

Policjanci po raz kolejny ostrzegają przed kieszonkowcami którzy działają w autobusach komunikacji miejskiej. Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży tylko w piątek, ich ofiarami stały się dwie kobiety. Obie straciły portfele z całą zawartością.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na przystanku autobusowym przy Al. Legionów na wysokości szkoły drzewnej. Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę podczas wsiadania do autobusu
dokonał kradzieży portfela z torebki damskiej. Kolejna kradzież zdarzyła się już w autobusie komunikacji miejskiej linii nr 10. Tak jak poprzednim razem sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonał kradzieży portfela z torebki damskiej. W skradzionych portfelach były pieniądze, ale także dokumenty i karty bankomatowe.

Policjanci przypominają, że można ustrzec się przed kieszonkowcami, albo ograniczyć do minimum straty przez nich wyrządzone. Radzą aby torebkę trzymać zawszę przed sobą, pieniądz mieć porozkładane na mniejsze kwoty w kilku miejscach, nie tylko w portfelu i przede wszystkim nie demonstrować zawartości portfela.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0