Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Szpitalny złodziej... recydywista

Policjanci ujęli mężczyznę, który okradał pacjentów łomżyńskiego szpitala. Janusz W. przez niespełna dwa miesiące okradł kilkanaście osób. Okazało się, że mężczyzna, który jest mieszkańcem jednej z podłomżyńskich wsi, jest recydywistą. Był już skazany za kradzieże, a ostatnio poszukiwany był też przez funkcjonariusz z Ostrołęki gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności.

Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży Janusz W. to 35-letni mieszkaniec gminy Łomża. Mężczyzna przyznał się do dokonania w okresie od 21 czerwca do 4 sierpnia 11 kradzieży na terenie szpitala łomżyńskiego. Kradł przede wszystkim portfele, ale nie pogardził również telefonami komórkowymi czy aparatem fotograficznym, a swoje ofiary wypatrywał przy szpitalnej szatni, w poczekalni i na izbie przyjęć, a nawet okradał chorych leżących w salach. Osoby, które zostały  okradzione straty łącznie oszacowały na ponad 4 tys zł.

Białomyzy dodaje, że mężczyzna po zatrzymaniu i wykonaniu czynności przez łomżyńskich policjantów został przewieziony do Ostrołęki, bo był poszukiwany przez tamtejszych funkcjonariuszy do odbycia kary więzienia.  Okazało się także, że Janusz W. w identyczny sposób jak w łomżyńskim szpitalu działał także w szpitalu w Ostrołęce, gdzie poszkodowanych także może być kilkanaście osób.
Ze względu, że mężczyzna był już karany za kradzieże tym razem kara jaka mu grozi to nawet do 9 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę