Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Rezerwowe „kluczowe” nie nasze...? Piorunek odpowiada: Łomża nie złożyła wniosków

W związku z artykułem „Rezerwowe „kluczowe” nie nasze...?” dotyczącym rozpoczynających się konsultacji społecznych projektów do umieszczenia na liście rezerwowej IWIPK RPOWP Jacek Piorunek, członek zarządu województwa podlaskiego, przesłał nam „informację dot. przebiegu naboru i konsultacji społecznych projektów ubiegających się o wpisanie na listę rezerwową IWIPK.” Czytamy w niej, m.in. że „wnioski dotyczące miasta Łomża” złożył Zarząd Województwa.

Oto teść otrzymanej informacji:

W terminie od 31 marca do 30 kwietnia 2010 r. odbył się nabór propozycji projektów do umieszczenia na liście rezerwowej IWIPK w zakresie Osi priorytetowej II, Działanie 2.1. Rozwój transportu drogowego, Poddziałanie 2.1.1. Regionalna infrastruktura drogowa oraz Osi priorytetowej VI, Działanie 6.2. Rozwój infrastruktury z zakresu opieki zdrowotnej.
W ramach Działania 2.1. Rozwój transportu drogowego, Poddziałanie 2.1.1 wpłynęło 11 projektów, a w ramach Działania 6.2. Rozwój infrastruktury z zakresu opieki zdrowotnej – 6 projektów.

Miasto Łomża nie złożyło w odpowiedzi na ww. nabór żadnego wniosku. Wnioski dotyczące miasta Łomża - konkretnie wsparcia Szpitala Wojewódzkiego w Łomży złożył Zarząd Województwa, który zgłosił także wniosek dotycz. modernizacji drogi Mątwica – Kuzie oraz drogi Jedwabne -  Przytuły.

Dnia 25 maja 2010 r. Zarząd Województwa Podlaskiego zapoznał się z informacją dotyczącą wyniku naboru projektów na listę rezerwową IWIPK w zakresie Osi priorytetowej II, Działanie 2.1. Rozwój transportu drogowego, Poddziałanie 2.1.1. Regionalna infrastruktura drogowa oraz Osi priorytetowej VI, Działanie 6.2. Rozwój infrastruktury z zakresu opieki zdrowotnej oraz zaakceptował wszystkie zgłoszone projekty (17 projektów – listy w załączeniu).

Jednocześnie informuję, że kolejność projektów na liście rezerwowej nie ma znaczenia gdyż o kolejności dofinansowania decydował będzie Zarząd Województwa

Jacek Piorunek
Członek Zarządu Województwa

zobacz: Rezerwowe „kluczowe” nie nasze...?


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę