Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pijani na drogach...

Sierpień, to w Polsce tradycyjnie miesiąc trzeźwości, niestety po raz kolejny okazuje się, że zobowiązanie takie jest obce niektórym kierowcom. Łomżyńscy policjanci ostatnio zatrzymali pięciu pijanych kierowców. Dwóch z nich jechało rowerami, trzech kolejnych było zmotoryzowanych.

Zatrzymani w Śniadowie i Łomży rowerzyści, 61-latek i 30-latek, mieli po około 2,4 promila alkoholu. Kolejnych trzech, już zmotoryzowanych kierowców, zatrzymanych przez funkcjonariuszy było nieco mniej pijanych. 38-latek jadący golfem przez Wiznę miał prawie 2 promile, 23-latek, którego zatrzymano w BMW, gdy przejeżdżał Szosą Zambrowską w Łomży, miał 1,6 promila, a 22-latek zatrzymany w fordzie w Dębnikach „tylko” 1,3 promila alkoholu w organizmie.
Pijanym kierowcom policjanci udaremnili dalszą jazdę, a tym co mieli prawa jazdy dokumenty zostały zatrzymane. Wszyscy też mają stanąć przed sądem, gdzie będą odpowiadać za popełnione przestępstwo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę