Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kolejna ofiara wody

62-letni mieszkaniec Warszawy, to kolejna w regionie ofiara wody. Mężczyzna wczoraj po południu wraz ze znajomymi pływał łódką po Jeziorze Rajgrodzkim. W rejonie miejscowości Podliszewo postanowił, że do portu wróci płynąc wpław. Jednak do brzegu nie dopłynął.

Jak podaje podkom. Kamil Tomaszczuk, z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 15.30, a policjanci o zaginięciu mężczyzny zostali poinformowani godzinę później. Do działań poszukiwawczych włączyli się płetwonurkowie ze Straży Pożarnej, którzy po dwóch godzinach około 30 metrów od brzegu znaleźli i wyłowili ciało z wody.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę