Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Zaginął łomżyński taksówkarz

Główne zdjęcie
Zaginiony Karol Cezary Sutkowski

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 39-letniego mieszkańca Łomży. Zaginiony, który jest taksówkarzem w jednej z łomżyńskich korporacji, ostatni raz był widziany 15 lipca 2010 roku, około godziny 13.00, gdy wychodził z domu. Od tamtej pory ślad po nim zaginął.

Zaginiony to Karol Cezary Sutkowski zamieszkały w Łomży przy ul. Niemcewicza. W dni zaginięcia ubrany był w jasną, beżową, bawełnianą koszulę; jasne, krótkie spodenki długości do kolan oraz czerwone sportowe buty. Posiadał przy sobie dowód osobisty i telefon komórkowy.

Rysopis: 183 cm wzrostu; średnia budowa ciała; włosy ciemne, proste; oczy zielone; brwi krzaczaste; twarz owalna; nos średni, prosty; uzębienie pełne.
Mężczyzna ma znaki szczególne. To niewielki pieprzyk na lewym policzku i blizna pooperacyjna za lewym uchem.

Policja prosi wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub mogą przyczynić się do jego ustalenia o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu 86 216 54 61 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę