Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Forum Kobiet Łomży

Na początek ma być otwarte spotkanie z wykładami i dyskusją poświęconymi roli, jaką w naszym kraju, naszym mieście odgrywają kobiety, a później znacznie więcej... W Łomży wczoraj powstało Forum Kobiet - nieformalny, apolityczny klubu, który chce pobudzić aktywność pań w życiu publicznym miasta. Zawiązały je 22. panie, które – jak twierdzą - w swojej branży odniosły sukces.

- Swoim przykładem chcemy zainspirować inne mieszkanki Łomży, przekonać, że obecność kobiet we władzach stowarzyszeń i organizacji, na kierowniczych stanowiskach urzędów, jest potrzebna nam wszystkim – napisały założycielki Forum w komunikacie prasowym. - Pierwszym krokiem do przełamywania stereotypowego postrzegania świata, w którym trwały jest podział sfer życia na kobiecą – dom i męską – to, co go otacza, czyli praca i działalność publiczna, będzie I Łomżyńskie Forum Kobiet, otwarte spotkanie z wykładami i dyskusją poświęconymi roli, jaką w naszym kraju, naszym mieście odgrywają kobiety. Spotkanie zaplanowałyśmy na 9 października 2010 r. Chcemy zbadać przyczyny niewielkiej aktywności kobiet łomżyńskich z sferze publicznej i określić możliwe metody wspierania tej aktywności. Taka analiza wyznaczy nam kierunek działań na przyszłość – czytamy w przesłanym nam komunikacie, pod którym w imieniu 22 założycielek Forum Kobiet podpisały się Anna Jakubowska i Anna Poleszuk.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę