Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Kolejna śmierć na 61

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Przez ponad trzy godziny zablokowany był ruch na 61. Około godziny 9:00 w rejonie miejscowości Stawiane w powiecie kolneńskim doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Po czołówce osobowego renault i ciężarowe volvo na miejscu zginął kierowca renaulta.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni kierowca osobowego renault w pewnym momencie z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo jadącym z przeciwka ciężarowym volvo z przyczepą. 28-latek w wyniku uderzenia zginął na miejscu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę