Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Poseł Jurgiel p.o. szefem PiS w Podlaskiem

Główne zdjęcie
Krzysztof Jurgiel, w tle Krzysztof Putra

Zarząd okręgowy PiS powołał w poniedziałek (26.07) posła Krzysztofa Jurgiela na p.o. prezesa struktur Prawa i Sprawiedliwości w województwie podlaskim. Zastąpił on Krzysztofa Putrę, który zginął w kwietniowej katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. O powołanie Krzysztofa Jurgiela, wiceprzewodniczącego klubu parlamentarnego PiS, wnioskował prezes partii Jarosław Kaczyński - poinformowały PAP źródła w podlaskim PiS.

Krzysztof Jurgiel będzie sprawował swoją funkcję przez blisko rok, czyli do czerwca 2011 roku, kiedy zwołany zostanie zjazd okręgowy PiS w Podlaskiem.

Poseł Jurgiel w ocenił, że w pierwszym półroczu jego pracy na nowym stanowisku najważniejszym zadaniem będą wybory samorządowe. Powiedział, że PiS ma w regionie "dobrych ludzi" i trzeba tak przygotować kampanię, by "odzyskać władzę w województwie tam, gdzie będzie to możliwe".

W najważniejszych samorządach w regionie - m.in. sejmiku województwa, mieście Białymstoku - Prawo i Sprawiedliwość jest w opozycji. Także prezydenci największych miast w Podlaskiem nie są związani z tym ugrupowaniem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę