Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Po nawałnicy...

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Zniszczone budynki, połamane drzewa, zalane piwnice domów to efekt nawałnicy jaka w niedzielę przeszła nad województwem podlaskim. Strażacy podają, że w sumie interweniowali ponad 140 razy. W miejscowości Bęćkowo w gminie Szczuczyn w wyniku silnego wiatru całkowitemu zniszczeniu uległ murowany budynek stodoły kryty eternitem, szczyt budynku obory oraz częściowo garaż.

Przybyłe na miejsce jednostki ratownicze, po wstępnym zabezpieczeniu terenu a polecenie Inspektora Nadzoru Budowlanego zdemontowały naruszoną konstrukcję budynków, która groziła dalszemu zawaleniu. Straty jakie poniósł rolnik wstępnie oszacowano na około 70 tys. zł. Poza budynkami zniszczeniu uległy także maszyny znajdujące się wewnątrz budynków. To m.in. prasa do słomy, sadzarka, 2 silniki elektryczne, 2 młynki do zboża, wózek ciągnikowy, drobny sprzęt rolniczy.

W Ciechanowie, w powiecie wysokomazowieckim wiatr zerwał dach budynku gospodarczego, który spadł na jezdnię tarasując ją całkowicie. i zatarasowanie jezdni.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę