Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Możliwe burze z gradem

Synoptycy z białostockiego biura prognoz IMGW ostrzegają przed burzami z gradem, które zwłaszcza w godzinach popołudniowych mogą miejscami występować na terenie województwa podlaskiego. W ich trakcie może spaść od 5 do 15 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni, a wiatr osiągnie w porywach do 70 km/h.

Zgrożeniu nadano pierwszy stopień w trzystopniowej skali zagrożenia. Możliwe skutki to: zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe; szkody w uprawach rolnych; zagrożenie życia od uderzenia piorunów; utrudnienia komunikacyjne, oraz lokalne zalania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę