Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Lidl sprzeda ziemię w Łomży...

Sieć Lidl chce sprzedać część nieruchomości w Polsce poinformował portalspozywcz.pl. Niemiecki dyskonter chce się pozbyć 14 działek budowlanych w 13 miastach naszego kraju w tym także jednej w Łomży.

Jak podaje poratlspozywczy.pl sieć postanowiła pozbyć się nieruchomości ze względu na „brak możliwości zabudowy tych działek obiektami branży spożywczej" lub „brak możliwości prowadzenia działalności w branży spożywczej".

Dodajmy, że Lidl jest już właścicielem jednego sklepu w Łomży przy ul. Sikorskiego. W informacji nie podano którą działkę w Łomży spółka chce sprzedać.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę