Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Nieodpowiedzialni rodzice

Kobieta miała blisko 2 promile, a mężczyzna 1,6 promila alkoholu w organizmie. To wyniki badania stanu trzeźwości rodziców, którzy wczoraj w Kolnie opiekowali się swoją dwumiesięczną córeczką. Ostatecznie dziecko trafiło pod opiekę personelu miejscowego szpitala, a pijani rodzice do policyjnego aresztu.

Wczoraj kilkanaście minut po godzinie 20.00 policjanci z Kolna zostali wezwani na interwencję domową. Jak informuje mł. asp. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku z relacji zgłaszającej wynikało, że jej nietrzeźwy konkubent ją bije i w takim stanie opiekuje się ich malutką córeczką. Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres byli zszokowani. W zaniedbanym mieszkaniu, w którym – jak podkreślają -  panował duży bałagan  zastali nie tylko pijanego ojca, ale także pijaną matkę i ich dwumiesięczną córeczkę. Po badaniu alkomatem okazało się, że 59-letni mężczyzna ma 1,6 promila  a wzywające policjantów 39-letnia kobieta blisko 2 promile alkoholu w organizmie... Interweniujący policjanci pijanych rodziców zabrali do aresztu, a ich maleńką córeczkę do szpitala, gdzie znalazła ciepło i opiekę...


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę