Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: sprzedawali narkotyki - staną przed sądem

Trzynaścioro młodych ludzi w wieku od 18 do 23 lat zasiadło dziś na ławie oskarżonych łomżyńskiego sądu okręgowego. Dwunastu mężczyznom i jednej kobiecie - mieszkańcom Zambrowa - postawiono zarzut handlowania narkotykami. I chociaż nie udowodniono im tego działania na dużą skalę, to prowadzili oni swój proceder przez co najmniej 4 lata osiągając w ten sposób zyski nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Nie była to zorganizowania grupa - informuje rzecznik sądu okręgowego, sędzia Jan Leszczewski, jednak ze względu na to, że sprzedawali narkotyki także osobom niepełnoletnim, grozi im kara nawet powyżej 3 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę