Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Pijana matka wiozła troje dzieci

Prawie 2,6 promila alkoholu w organizmie miała kobieta, którą wczoraj wieczorem jechała daewoo nexią przez Piątnicę. Co więcej, w aucie, które zatrzymali policjanci, poza pijaną kobietą siedziało troje jej dzieci w wieku 4, 13 i 14 lat. Dodatkowo mundurowi ustalili, że 37-letnia kierująca nie posiada prawa jazdy.

Daewoo za kierownica którego siedziała kompletnie pijana kobieta policjanci zatrzymali wczoraj wieczorem na ulicy Stawiskowskiej w Piątnicy. Wynik przeprowadzonego badania jej trzeźwości zaskoczył nawet mundurowych. 37-letnia kobieta jechała samochodem mając prawie 2,6 promila alkoholu w organizmie.
Trójka dzieci, które były w samochodzie w wieku 4, 13 i 14 lat zostały przekazane pod opiekę cioci, a ich mama z jazdy po pijanemu i bez prawa jazdy będzie tłumaczyła się przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę