Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Na plaży, na plaży fajnie jest...

Choć formalnie kąpieliska miejskiego na Narwi przy moście Hubala w Łomży jeszcze nie ma, korzystających z uroków miejsca i możliwości schłodzenia się w nurtach rzeki nie brakuje... Wśród porośniętej wysoką trawą „plaży miejskiej” rozłożone są koce, a na nich plażowicze... Przez błotne przestrzenie „plaży miejskiej” przedzierają się młodzi i starzy amatorzy kąpieli z miasta, by dotrzeć do miejsca gdzie za zwyczaj o tej porze roku jest kąpielisko...

Na szczęście woda w Narwi, choć wysoka, do kąpieli się nadaje.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę