Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pieszy w niebezpieczeństwie...

Około 50-letni mężczyzna zginął w nocy z soboty na niedzielę na krajowej 61. pod Grajewem. To pieszy potrącony przez BMW prowadzone przez Litwina. Do wypadku z udziałem pieszego doszło też w piątkowe popołudnie w Łomży. Kierowca hondy na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Al. Legionów i Sikorskiego potrącił 16-latka. W wyniku uderzenia młodzieniec z urazem głowy karetką został przewieziony do szpitala.

Policjanci szczegółowo badają okoliczności i przyczyny wypadków. W przypadku wypadku z okolic Grajewa ustalane są także personali zmarłego.

Odnośnie wypadku z Łomży policjanci podają, że ze wstępnych ustaleń wynika, że 16-latek najprawdopodobniej wtargnął na pasy wprost pod koła pojazdu kierowanego przez 57-latka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę