Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Przedstawiciele łomżyńskiej „Solidarności” we władzach Regionu Mazowsze.

Główne zdjęcie
od lewej: Henryk Piekarski, Janusz Śniadek Przewodniczący Solidarności i Janusz Żebrowski

Henryk Piekarski Przewodniczący Oddziału Łomża NSZZ „Solidarność” został ponownie wybrany do władz regionalnych związku. W Warszawie odbywa się XXVIII Walny Zjazd Delegatów Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność”. Wczoraj wybrano nowe władze Regionu. Przewodniczącym na kadencję 2010 – 2014 został Andrzej Kropiwnicki, a w skład nowego Zarządu Regionu wszedł m.in. szef łomżyńskiej „Solidarności”.

Henryk Piekarski zasiadał już w Zarządzie Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność” w kończącej się właśnie kadencji (lata 2006-2010). 

Pierwszego dnia Zjazdu delegatem na Krajowy Zjazd Delegatów, który jest najwyższą władzą stanowiącą w NSZZ „Solidarność”, został wybrany Janusz Żebrowski przewodniczący Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę