Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Woda jest dobra, ale kąpieliska na razie nie będzie...

Woda w rzecze Narew na kąpielisku miejskim w Łomży jest przydatna do kąpieli orzekł sanepid. Niestety właśnie z powodu wody – zbyt wysokiego jej poziomu – kąpieliska miejskiego nie ma i na razie nie będzie. - Termin otwarcia kąpieliska nie jest jeszcze znany. Wydaje się, że plaża (przy moście Hubala – dop.red.) będzie mogła ruszyć w połowie lipca, jednak czy tak się stanie, pokaże czas i pogoda – podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza.

- Wstępne założenia były takie, że kąpielisko zostanie otwarte w najbliższy weekend, jednak ze względu na wysoki poziom wody w Narwi i niekorzystne warunki atmosferyczne, jego uruchomienie zostało przesunięte do czasu, aż woda w rzece wróci do swojego koryta, zaś podłoże na plaży będzie pozwalało na wjechanie ciężkiego sprzętu i ustawienie przebieralni, toalet i pomieszczeń dla ratowników – tłumaczy Czech.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę