piątek, 20 października 2017 napisz DONOS@

13. urodziny i dzień dziecka w parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży

Zabawy, konkursy, dobra muzyka oraz cenne nagrody czekają na parafian i gości przy kościele Krzyża Świętego. Dziś odbywa się tu festyn z okazji Dnia Dziecka i 13-tej rocznicy istnienia parafii.

Na placu przez parafialnym kościołem trwa festyn. Tradycyjnie większość atrakcji jest dla dzieci, ale także starsi nie powinni się nudzić. Dochód z festynu, którego głównym sponsorem jest Mlekovita  przeznaczy jest na organizację Wakacji z Panem Bogiem dla dzieci, które lato będą musiały spędzać w mieście.

Jedna z większych atrakcji festynu jest loteria w której w tym roku można wygrać skuter i nowoczesne telewizory oraz mnóstwo zabawek i niespodzianek.

Wieczorną atrakcją będzie występ grupy Liverpool spod Lublina, która przypomni utwory Czerwonych Gitar, Dżemu, Oddziału Zamkniętego i Lady Pank, a wieczorem, podobnie jak przed rokiem, zaśpiewa największe przeboje Beatlesów.

Tegoroczny festyn z okazji Dnia Dziecka i 13-lecia istnienia parafii jest okazją do spotkania proboszczów roku – kapłanów wyróżnionych za aktywną działalność w swojej parafii przez Katolicką Agencję Informacyjną i Telewizję Polską. Jednym z laureatów konkursu jest proboszcz parafii pw. Krzyża Świętego ks. Andrzej Godlewski.

170919012406.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0