Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

13. urodziny i dzień dziecka w parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży

Zabawy, konkursy, dobra muzyka oraz cenne nagrody czekają na parafian i gości przy kościele Krzyża Świętego. Dziś odbywa się tu festyn z okazji Dnia Dziecka i 13-tej rocznicy istnienia parafii.

Na placu przez parafialnym kościołem trwa festyn. Tradycyjnie większość atrakcji jest dla dzieci, ale także starsi nie powinni się nudzić. Dochód z festynu, którego głównym sponsorem jest Mlekovita  przeznaczy jest na organizację Wakacji z Panem Bogiem dla dzieci, które lato będą musiały spędzać w mieście.

Jedna z większych atrakcji festynu jest loteria w której w tym roku można wygrać skuter i nowoczesne telewizory oraz mnóstwo zabawek i niespodzianek.

Wieczorną atrakcją będzie występ grupy Liverpool spod Lublina, która przypomni utwory Czerwonych Gitar, Dżemu, Oddziału Zamkniętego i Lady Pank, a wieczorem, podobnie jak przed rokiem, zaśpiewa największe przeboje Beatlesów.

Tegoroczny festyn z okazji Dnia Dziecka i 13-lecia istnienia parafii jest okazją do spotkania proboszczów roku – kapłanów wyróżnionych za aktywną działalność w swojej parafii przez Katolicką Agencję Informacyjną i Telewizję Polską. Jednym z laureatów konkursu jest proboszcz parafii pw. Krzyża Świętego ks. Andrzej Godlewski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę