Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Gorąco i burzowo...

Główne zdjęcie
2010.06.02 Burza nad Łomżą, ul. Żeromskiego, fot. Karol W.

Synoptycy białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzegają przed burzami, które w najbliższych godzinach mogą przechodzić nad regionem. Zgodnie z przewidywaniami w trakcie burz może spaść lokalnie nawet od 20 do 30 litrów wody na metr kwadratowy, a nawet grad. Nawałnicom może towarzyszyć też silny wiatr w porywach do 80 km/h.

Spodziewane skutki to zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, zagrożenie życia od uderzenia piorunów, a także utrudnienia komunikacyjne spowodowane choćby połamanymi gałęziami przydrożnych drzew.

Tymczasem z prognoz długoterminowych wynika, że upalnie i burzowo w Polsce może być także nawet przez następne pięć dni. Do soboty włącznie temperatura będzie sięgać popołudniami nawet 35-36 stopni Celsjusza.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę